O NAS

Krajowy Rejestr Sądowy nr 0000273573

(zarejestrowane 8 lutego 2007 roku)

STATUT STOWARZYSZENIA FORUM ROZWOJU WARSZAWY
ściągnij/przeczytaj statut w formacie *.pdf

Nasza historia
Wszyscy obecni członkowie-założyciele FRW wywodzą się z forum internetowego skyscrapercity.com (SSC). Pierwsze plany zrzeszenia się w jakiejś strukturze organizacyjnej pojawiły się kilka lat temu. W międzyczasie przybywało członków SSC i chętnych do współpracy. Wreszcie latem 2006 roku zapadła decyzja o przyspieszeniu prac organizacyjnych. Stowarzyszenie "Forum Rozwoju Warszawy" zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym 8 lutego 2007 roku pod numerem 0000273573.

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą warszawiaków i sympatyków Warszawy, ludzi młodych i nie związanych z żadną opcją opcją polityczną, entuzjastów rozwoju naszego miasta..

Jakie mamy cele?
Naszym głównym celem jest wspieranie, opartego na rozsądnym i perspektywicznym planowaniu, zrównoważonego i harmonijnego rozwoju Warszawy. Mamy ambitne plany i wizję przyjaznej, uporządkowanej urbanistycznie Warszawy z pierwszorzędną architekturą.

Jak do nas przystąpić?
Jeśli chcesz stać się członkiem stowarzyszenia „Forum Rozwoju Warszawy”, wypełnij deklarację członkowską (.doc/.odt) i wyślij ją na adres: info@forumrozwoju.waw.pl Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na najbliższe spotkanie naszego stowarzyszenia.